Pro odborníky

Semináře, workshopy a konzultace

Škola papání poskytuje semináře, workshopy a konzultace pro odbornou veřejnost.

Pokud se chcete dále vzdělávat v oblastech dětského stravování a výživy, podívejte se na naší nabídku kurzů a seminářů nebo na naše blogové články. V případě zájmu o letáčky Školy papání do vaší ordinace nás kontaktujte na email.

Škola papání využívá evidence-based přístup a tak jsou školené metody podloženy současnými vědeckými poznatky. 

Mgr. Jitka Ludvíčková přednáší na konferenci problematiky s příjmem potravy u dětí

Co o nás říkají odborníci

  Jako vždy super :) Každá nová příležitost, kdy si mohu Jitku poslechnout mi přinese jak třeba ujasnění již slyšeného, tak, ale i nové aha momenty, či ujištění, že se v rámci řešení dané problematiky držím na správné cestě - webinář stojí určitě za účast i když už jste třeba jako já byli přítomni na jiných akcích pořádaných Školou papání.

  Ze semináře jsem nadšená, zejména ze sympatické a milé školitelky, která podává srozumitelnou formou zajímavé informace a tipy. Děkuji za příjemný vzdělávací den!

  Jsem velice nadšená, že tato metoda vůbec existuje. Což jsem v minulosti vůbec netušila. Seminář se mi moc líbil, je skvělé vidět někoho, kdo je nadšený do své práce a je velice kreativní. Seminář mi hodně rozšířil obzory.

  Seminář mi byl doporučen na stáži a výborně doplňuje systém terapie orální pozice. Velmi dobře zpracované téma, se kterým se v praxi denně setkávám.

  Mockrát děkuji za seminář, jsem vděčná za to, že jsem mohla načerpat novou inspiraci a poznat RESPEKTUJÍCÍ a ZÁBAVNÝ přístup, který pomáhá dětem si efektivně vytvořit kladný vztah k jídlu. Těším se na případnou spolupráci!

  Jsem za tento seminář velmi ráda, krásně seznámil komplexnost a složitost. Klidně bych uvítala i pokračování :) Děkuji!

  K Jitce posílám pacienty již nějakou dobu a vždy jsou hodně spokojení. Kurz je opravdu povedený návod na rozšíření jídelníčku dětí. Velmi doporučuji!

  Je to skvělé a mám radost, že to děláte. Léta téma řeším, hledala jsem informace všemožně a i našla, ale nikde takto uceleně a profi, nebo často s příměsí neodbornosti nebo mezer. U vás vše pohromadě, logicky a metodicky funkční. Děkuji.

  Mockrát děkuji za seminář, jsem vděčná za to, že jsem mohla načerpat novou inspiraci a poznat RESPEKTUJÍCÍ a ZÁBAVNÝ přístup, který pomáhá dětem si efektivně vytvořit kladný vztah k jídlu. Těším se na případnou spolupráci!

  Mockrát děkuji za ucelené přehledné předání informací v takto krátkém časovém úseku, seminář byl pro mě velmi přínosný a inspirativní.

Viděli jste nás: Škola papání na odborných konferencích

Konference: IX. Pediatrický master kurz

V dubnu tohoto roku se konal IX. Pediatrický master kurz, akreditovaná událost společnosti Nutricia, která přilákala odborníky z oblasti kojenecké a dětské výživy. Kongres, který měl za cíl představit nejnovější doporučení a postupy pro řešení obtíží v oblastech gastroenterálních, alergologických i nutričních, se stal místem pro odbornou výměnu názorů a inspiraci pro lékaře i další odborníky.

10. kongres Pediatrie pro praxi

Na ostravském jubilejním 10. kongresu Pediatrie pro praxi jsem měla možnost představit odborníkům Školu papání a její poslání. Moje prezentace na téma: "Neinvazivní techniky diagnostiky a terapeutické možnosti u dětí s poruchou příjmu potravy v raném věku" měla za cíl představit právě pediatrům s čím se děti mohou potýkat.

Konference: Dětská obezita v kontextu poruch příjmu potravy

V prosinci 2023 se v Praze konala konference věnující se tématu dětské obezity a jejími následky. Program zajišťovala Společnost pro výživu, která sdružuje nezávislé odborníky na výživu a potravinářství. A přestože se obvykle věnuji poruchám příjmu potravy u dětí ze stran neprospívání, příprava na konferenci mě přivedla k zajímavému zjištění: mnoho dětí s obezitou zažívá zvláštní paradox. Přestože mají často omezenou stravu, i tak mají tendenci konzumovat velké množství svých oblíbených potravin. Tedy jedná se o zcela identický problém jako u dětí, které neprospívají. Tento zajímavý poznatek se stal základem mé prezentace, která se zabývala neinvazivními terapeutickými přístupy k léčbě poruch příjmu potravy u dětí.

Zajímají vás odborné akce Školy papání?

Zůstaňte s námi ve spojení.