Články

Rady, návody a užitečné informace

Na blogu najdete množství zajímavých článků, rad a návodů, které vás provedou problematikou stravování dětí. Informace už nemusíte složitě hledat, naše články jsou sepsané odborníky v oboru a pravidelně aktualizovány.

  Co vás čeká: Komplexní vyšetření

  Autor: Mgr. Jitka Ludvíčková

  Komplexní vyšetření je určeno pro rodiny, které se s dětmi potýkají s obtížemi v oblasti stravování. Cílem této služby je poskytnout ucelený pohled na aktuální...

  Co vás čeká: Terapie

  Autor: Mgr. Jitka Ludvíčková

  Terapie ve Škole papání je zaměřena na vytvoření bezpečného a pozitivního prostředí, ve kterém může vaše dítě prozkoumávat jídla a potraviny a vytvářet si tak...

Recepty

Inspirace a tipy

Hledáte inspiraci? Nebo potřebujete vhodný recept pro vašeho nejedlíka? Prohlédněte si recepty Školy papání. Naše nutriční terapeutka je doplnila o výživové hodnoty a také nabízí úpravy pro děti s problémy s příjmem potravy. Navíc v nich najdete i hravé tipy na atraktivní servírování. Díky našim receptům si snadno vytvoříte jídelníček pro kojence i batolata.

  Francouzský toast

  Skvělá snídaně i rychlá svačina pro celou rodinu....