Články

Rady, návody a užitečné informace

Na blogu najdete množství zajímavých článků, rad a návodů, které vás provedou problematikou stravování dětí. Informace už nemusíte složitě hledat, naše články jsou sepsané odborníky v oboru a pravidelně aktualizovány.

  Jak zvládnout Vánoce v klidu

  Autor: Mgr. Jitka Ludvíčková

  S blížícím se svátečním obdobím se mnoho rodičů dostává do víru obav kolem jídla a stolování s malými dětmi. Toto téma zejména před Vánoci řešíme...

  10. kongres Pediatrie pro praxi

  Autor: Mgr. Jitka Ludvíčková

  Na ostravském jubilejním 10. kongresu Pediatrie pro praxi jsem měla možnost představit odborníkům Školu papání a její poslání. Moje prezentace na téma: "Neinvazivní techniky diagnostiky...

Recepty

Inspirace a tipy

Hledáte inspiraci? Nebo potřebujete vhodný recept pro vašeho nejedlíka? Prohlédněte si recepty Školy papání. Naše nutriční terapeutka je doplnila o výživové hodnoty a také nabízí úpravy pro děti s problémy s příjmem potravy. Navíc v nich najdete i hravé tipy na atraktivní servírování. Díky našim receptům si snadno vytvoříte jídelníček pro kojence i batolata.

  Francouzský toast

  Skvělá snídaně i rychlá svačina pro celou rodinu....