Stravování dětí od narození do 3 let

Chceme, abyste měli veškeré potřebné informace a podporu pro to, abyste zajistili, že vaše dítě bude mít zdravý vztah k jídlu od úplných začátků. Proto jsme pro vás připravili tento komplexní balíček, který obsahuje sedm klíčových programů týkajících se stravování dětí.

Tento komplexní balíček zahrnuje programy, které vám pomohou zvládnout krmení a stravování vašeho dítěte od narození až do tří let.

Nejprve se dozvíte základy kojení a pokud bude potřeba miminko částečně nebo plně dokrmovat, dozvíte se i všechny tyto důležité informace. Dále se budeme věnovat přípravě na jezení pevné stravy a to v podobě pokrytí všech základních pravidel bezpečnosti jako je poloha, vhodné potraviny, jak jídlo skladovat a připravovat a nebo i jak je to s bezpečností pomůcek k jezení. Dále se budeme věnovat důležitosti nastavení jídelních rutin a důležitost společného stolování včetně vlivu rozptylování u jídla. Pochopitelně také poskytneme podrobné informace o samotném procesu přechodu na pevnou stravu a pak jak v dobře nastavené rutině a systému pokračovat až do věku tří let. V neposlední řadě získáte i všechny důležité informace o pitném režimu dětí, což často bývá opomíjené téma. Tyto programy vám poskytnou všechny potřebné informace a dovednosti pro podporu zdravého stravování vašeho dítěte.

 

 

Co v balíčku získáte?

 • Proč a jak kojit, výhody mateřského mléka: průvodce od přípravy na kojení, překonání problémů až po odstav dítěte.
 • Jak postupovat, když je třeba miminko dokrmovat: kdy a jak bezpečně dokrmovat, ať už mateřským či umělým mlékem.
 • Bezpečí na prvním místě: tipy a rady k bezpečnému stravování, prevenci alergií, první pomoci, výběru správných pomůcek a mnoho dalších žádaných témat.
 • Jak si u stolu užít společné rodinné chvíle: důležitost smysluplných jídelních rituálů, jak odolat tabletům a vybudovat základ pro celoživotní zdravé stravovací návyky.
 • Zvládnutí přechodu na pevnou stranu s chladnou hlavou: komplexní informace o zavádění pevné stravy pro hladký přechod.
 • Jak na stravování batolat a malých dětí: jakým způsobem zajistit vyvážený jídelníček, který bude vyhovovat jak vašemu dítěti, tak i vaší rodině.
 • Důležitost pitného režimu a jak naučit miminko pít: klíčové poznatky a praktické rady pro vyvážený pitný režim dětí. Od mléka po první skleničku vody, výběr nápojů i pomůcek.

Balíček obsahuje tyto programy

Jak balíček vypadá?

V mobilu i na počítači, vždy po ruce

Pro spuštění programů si vytvoříte svůj účet, ve kterém najdete všechny vaše zakoupené programy a balíčky. Jednoduše budete moci sledovat svůj postup v programech, který se automaticky ukládá, a vše vám bude snadno fungovat na počítači i v telefonu. 

Chcete si programy nejdřív vyzkoušet? Pro každý z nich máte možnost projít si část zdarma.

Více o fungování programuUkázka zdarma

Co o programech říkají rodiče a odborníci?

  Profesionální a zároveň lidský přístup.

  Skvělý obsah, vše jednoduše vysvětlené. Oceňuji obzvlášť trefné příklady, několikrát jsme se s manželem upřímně zasmáli. Moc děkujeme.

  Velice tímto děkujeme za úžasnou péči. Mgr. Ludvíčková je opravdu skvělá terapeutka i člověk. Všem doporučujeme všemi deseti. Každé dítě a problém řešen komplexně, nápady na doplnění jídelníčku u dcery nám během chvíle pomohly navýšit váhu, s kterou dcera dlouhodobě bojuje, kvůli svému postižení.

Autoři programů

Získejte programy za zvýhodněnou cenu

Hodnota všech programů v balíčku:

Zvýhodněná cena balíčku: Již brzy v předprodeji

JIŽ BRZY

Máte dotazy k tomuto balíčku?

Zde jsou vaše nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď? Máme jich pro vás mnohem více na stránce:

Otázky a odpovědi
 • Pro jak staré děti jsou programy v balíčku vhodné?

  Online programy Školy papání jsou aktuálně vhodné pro děti od narození do tří let. Další věkové kategorie budeme přidávat postupně. Naším cílem je pokrýt informace pro všechny věkové kategorie dětí.

 • Jakou formou jsou programy vedené?

  Online programy si procházíte sami podle svých časových možností online. V programech najdete množství zajímavých a důležitých informací a návodů, dále doprovodné fotografie, které oceníte hlavně u výběru pomůcek, a také videa, která vám zásadní informace a postupy ještě lépe představí.

 • Nevím, jaký Program je pro mě vhodný.

  Ozvěte se nám na e-mail a my vám s výběrem správného Programu nebo balíčku rádi pomůžeme.

 • Jak dlouho po zakoupení budu mít k Programům přístup?

  Nemusíte se bát, že nebudete mít dostatek času na absolvování Programu. Máte k němu přístup na celý rok a doprovodné podklady a informační karty si můžete uložit nebo vytisknout.

 • Co když v Programech nenajdu odpovědi na moje otázky?

  Pokud v Programu nenaleznete odpověď na vaši otázku, máte možnost se zeptat přímo našich odborníků prostřednictvím Q&A sekce na konci každého programu.