Stravování dětí od narození do 3 let

Chceme, abyste měli veškeré potřebné informace a podporu pro to, abyste zajistili, že vaše dítě bude mít zdravý vztah k jídlu od úplných začátků. Proto jsme pro vás připravili tento komplexní balíček, který obsahuje sedm klíčových programů týkajících se stravování dětí.

Tento komplexní balíček zahrnuje programy, které vám pomohou zvládnout krmení a stravování vašeho dítěte od narození až do tří let.

Nejprve se dozvíte základy kojení a pokud bude potřeba miminko částečně nebo plně dokrmovat, dozvíte se i všechny tyto důležité informace. Dále se budeme věnovat přípravě na jezení pevné stravy a to v podobě pokrytí všech základních pravidel bezpečnosti jako je poloha, vhodné potraviny, jak jídlo skladovat a připravovat a nebo i jak je to s bezpečností pomůcek k jezení. Dále se budeme věnovat důležitosti nastavení jídelních rutin a důležitost společného stolování včetně vlivu rozptylování u jídla. Pochopitelně také poskytneme podrobné informace o samotném procesu přechodu na pevnou stravu a pak jak v dobře nastavené rutině a systému pokračovat až do věku tří let. V neposlední řadě získáte i všechny důležité informace o pitném režimu dětí, což často bývá opomíjené téma. Tyto programy vám poskytnou všechny potřebné informace a dovednosti pro podporu zdravého stravování vašeho dítěte.

1 649 Kč

Co v balíčku získáte?

 • Proč a jak kojit, výhody mateřského mléka: průvodce od přípravy na kojení, překonání problémů až po odstav dítěte.
 • Jak postupovat, když je třeba miminko dokrmovat: kdy a jak bezpečně dokrmovat, ať už mateřským či umělým mlékem.
 • Bezpečí na prvním místě: tipy a rady k bezpečnému stravování, prevenci alergií, první pomoci, výběru správných pomůcek a mnoho dalších žádaných témat.
 • Jak si u stolu užít společné rodinné chvíle: důležitost smysluplných jídelních rituálů, jak odolat tabletům a vybudovat základ pro celoživotní zdravé stravovací návyky.
 • Zvládnutí přechodu na pevnou stranu s chladnou hlavou: komplexní informace o zavádění pevné stravy pro hladký přechod.
 • Jak na stravování batolat a malých dětí: jakým způsobem zajistit vyvážený jídelníček, který bude vyhovovat jak vašemu dítěti, tak i vaší rodině.
 • Důležitost pitného režimu a jak naučit miminko pít: klíčové poznatky a praktické rady pro vyvážený pitný režim dětí. Od mléka po první skleničku vody, výběr nápojů i pomůcek.

Balíček obsahuje tyto programy

 • Miminko se učí pít vodu z kalíšku

  Začínáme pít

  Zajímá vás, jak správně zajistit hydrataci vašeho dítěte? Nebo jak naučit vaše miminko pít? Tento program nabízí klíčové poznatky a praktické rady pro vyvážený pitný...

  Zajímá vás, jak správně zajistit hydrataci vašeho dítěte? Nebo jak naučit vaše miminko pít? Tento program nabízí klíčové poznatky a praktické rady pro vyvážený pitný režim dětí. Od mléka po první skleničku vody, výběr nápojů i pomůcek.

  249 Kč

  Program Začínáme pít nabízí rodičům podrobného průvodce správnou hydratací dětí od kojeneckého věku. Zjistěte, kdy začít s podáváním tekutin a jak vybírat vhodné nápoje – od vody až po rostlinné alternativy mléka. Naučte se, kolik tekutin by vaše dítě mělo vypít a jak efektivně řešit situace, kdy dítě nepije dost nebo je nemocné. Program také zahrnuje praktické rady pro pití z otevřené nádoby nebo brčka a vysvětluje jak naučit miminko nebo dítě pít vodu. Program je pravidelně aktualizován novými poznatky a také otázkami rodičů, které nám posíláte.

  Program má 7 kapitol a 24 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Optimální čas pro zahájení podávání tekutin: kdy je nejlepší začít podávat první tekutiny a jak tento krok přizpůsobit individuálnímu vývoji dítěte.
  • Výběr vhodných nápojů: podrobný přehled nejvhodnějších nápojů, včetně porovnání kojenecké a kohoutkové vody, a jak se naopak vyhnout škodlivým nápojům.
  • Jak naučit správné návyky: zjistíte, jak naučit děti pít z otevřené nádoby nebo brčka, jak vybrat správné pomůcky k pití a jak nastavit zdravý pitný režim.
  • Rozpoznávání a řešení dehydratace: klíčové informace o příznacích dehydratace u dětí a praktické rady pro její prevenci a řešení, včetně popisu první pomoci.
  • Péče o dítě v nemoci a speciální situace: návody na správný příjem tekutin při běžných dětských onemocněních a také jak při doplňování tekutin postupovat.
  • Odpovědi na nejčastější otázky rodičů: sekce s odpověďmi na časté dotazy rodičů, které vám pomohou lépe porozumět potřebám vašeho dítěte. Sekce je pravidelně doplňována o vaše otázky.
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu
 • Začínáme s dokrmem

  Zjistěte, kdy a jak bezpečně dokrmovat vaše miminko, ať už mateřským či umělým mlékem. Naučte se, kdy, jak a na jak dlouho je dokrm vhodné...

  Zjistěte, kdy a jak bezpečně dokrmovat vaše miminko, ať už mateřským či umělým mlékem. Naučte se, kdy, jak a na jak dlouho je dokrm vhodné zařadit a na co si naopak dát pozor.

  349 Kč

  Tento komplexní program o dokrmu dětí poskytuje zásadní informace a podporu pro rodiče, kteří se rozhodují pro alternativní zdroje výživy svých dětí. Odhalíme, kdy je správný čas zahájit přikrmování, zda dát přednost mateřskému či umělému mléku a jaké metody krmení jsou pro vaše miminko nejlepší. Program se zaměřuje na praktické aspekty, jako jsou správné skladování, zmrazování a ohřívání odstříkaného mateřského mléka, frekvenci krmení, velikost porcí a bezpečnou přípravu umělého mléka. Dále se dozvíte, jak udržet ideální teplotu mléka a jak rozpoznat signály hladu a sytosti vašeho dítěte. Nabídneme vám také praktické tipy na odříhávání, výběr správných pomůcek pro bezpečné a efektivní podávání mléka, jejich hygienu, a probereme i úskalí zmrazování mateřského mléka a jeho míchání s umělým. Program zahrnuje i rady pro postupné odstavování od pití mléka z lahvičky. Připojte se k nám a získejte všechny potřebné informace a podporu pro zajištění nejlepší možné výživy pro vaše dítě s důrazem na udržení a posílení vašeho vzájemného pouta.

  Program má 14 kapitol a 39 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Nejčastější důvody pro zahájení dokrmu: je důležité rozpoznat situace, kdy je dokrm potřeba, a kdy může být podáván zbytečně. Pomůžeme vám se v této problematice zorientovat a zvolit nejvhodnější řešení pro vaše dítě.
  • Bezpečná příprava umělého i mateřského mléka: dodržování pokynů výrobce, správné skladování, ohřev a manipulace s umělým mlékem jsou klíčové pro zajištění bezpečnosti a výživové hodnoty mléka pro dítě.
  • Metody dokrmu a skladování mateřského mléka: výběr vhodné metody dokrmu, jako je krmení z kádinky, hrníčku či stříkačkou, a znalost správného skladování a ohřevu mléka, jsou zásadní pro udržení jeho kvality a bezpečnosti.
  • Odstavení od lahve a dudlíku: strategie pro postupné odstavení dítěte od lahve a dudlíku, včetně výběru správného času a metody. Zdravý vývoj ústní dutiny a zubů je klíčový pro dlouhodobé zdraví dítěte.
  • Příjem vody a přechod na pevnou stravu: informace o vhodném čase pro zavádění vody a pevné stravy do jídelníčku dítěte.
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu
 • Začínáme bezpečně

  Bezpečný a zdravý start do světa nejen pevné stravy pro vaše dítě. Program nabízí tipy a rady k bezpečnému stravování, prevenci alergií, první pomoci, výběru...

  Bezpečný a zdravý start do světa nejen pevné stravy pro vaše dítě. Program nabízí tipy a rady k bezpečnému stravování, prevenci alergií, první pomoci, výběru správných pomůcek a mnoho dalších žádaných témat.

  349 Kč

  Přechod dítěte na pevnou stravu je krok plný výzev. Online program Začínáme bezpečně vás provede každým aspektem tohoto důležitého období – od bezpečné přípravy a podávání jídel, přes rozpoznávání a předcházení potravinovým alergiím, až po základy první pomoci. Zabýváme se i důležitými tématy jako prevence dušení a správné nastavení jídelního prostředí tak, aby jídlo bylo pro vaše dítě nejen bezpečnou, ale i příjemnou součástí dne. S radami a praktickými tipy od odborníků na vývoj a výživu dětí se vy i vaše dítě můžete těšit na společné objevování nových chutí bez zbytečného stresu. Připojte se k nám a udělejte z jídla radostnou součást vývoje vašeho dítěte.

  Program má 12 kapitol a 38 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Zásadní poznatky v bezpečnosti přípravy a uchovávání potravin: jak správně umýt ovoce i zeleninu a jak je uchovávat, jak skladovat potraviny jako maso či vejce tak, aby byly zachovány zásady bezpečnosti a jak tyto potraviny také připravit a rozmrazit, a to včetně otázky, zda je potřeba maso mýt. Věnujeme se také otázce, zda je vhodné a jak jídlo pro děti ohřívat, jestli je bezpečné jídlo ohřívat vícekrát a jak ho uchovávat.
  • Na co se zaměřit při výběru jídelních pomůcek či jídelní židličky: výběr bezpečných pomůcek pro jídlo, příbory a nádobí. Také poradíme, jak vybrat vhodnou dětskou židličku či lehátko. Popíšeme také, jak vypadá správný sed dítěte v židli či lehátku u jídla a zda je potřeba dítě při jídle připoutat pásy.
  • Jaké potraviny jsou pro děti rizikové: zjistíte, jaké potraviny nesmí malé děti jíst vůbec, a na jaké potraviny je dobré dát při přípravě pro děti pozor. Věnujeme se také otázce, zda je vhodné malým dětem podávat med, kolik soli je pro dítě bezpečná dávka a jak jsou na tom houby či pálivé jídlo.
  • Jak zajistit bezpečnost při jídle: co si ještě před jídlem připravit a hlavně na co se připravit. Jak rozeznat dušení od dávení a jak v případě dušení poskytnou dítěti první pomoc. Dozvíte se také, v jaké pozici je vhodné krmit ještě nesedící dítě.
  • Potravinové intolerance a alergie: jak je od sebe rozeznat, jak jim zabránit a jak postupovat v případě alergické reakce na potraviny. Představíme také potraviny, které nejčastěji alergickou reakci vyvolají, jak alergická reakce vypadá a kdy alergeny začít do jídelníčku dítěte zavádět.
  • Jak začít dítěti podávat pevnou stravu: jak na přechod na pevnou stravu. Je vhodnější metoda lžičky nebo baby-led weaning? Představíme metody z pohledu bezpečnosti a vysvětlíme, jak dítě krmit lžičkou, jak na samokrmení a jak potraviny bezpečně připravit.
  • Příprava jídla na dovolenou či do restaurace: jak postupovat při stolování mimo domov, jak se připravit na dovolenou a na co si dát v zahraničí i v restauraci pozor.
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu
 • Začínáme kojit

  Průvodce od přípravy na kojení, překonání problémů až po odstav dítěte. Program je plný rad, které vám pomohou zvládnout kojení s jistotou a klidem. Naučte...

  Průvodce od přípravy na kojení, překonání problémů až po odstav dítěte. Program je plný rad, které vám pomohou zvládnout kojení s jistotou a klidem. Naučte se, jak zajistit dobře nakrmené dítě, a učiňte tak z kojení příjemnou součást dne.

  299 Kč

  Program je navržen tak, aby poskytl rodičům ucelený pohled na kojení, od přípravy před porodem až po plný přechod na pevnou stravu. Zabývá se základními otázkami, jako jsou začátky kojení po porodu, výhody mateřského mléka pro imunitu a vývoj dítěte, a jak správně reagovat, pokud miminko nepřibírá dostatečně. Program také obsahuje praktické rady o vhodných kojících polohách, technikách správného přisátí, metodách pro efektivní odříhnutí a jak na odsávání mléka.

  Dále se věnujeme zvýšení tvorby mléka, řešení běžných zdravotních obtíží během kojení a strategiím pro kojení při odloučení. Program také poskytuje návod, jak rozpoznat a překonat bojkot kojení a jak s respektem ukončit kojení. K dispozici jsou informace o kojících pomůckách, kojení na veřejnosti a výběru laktační poradkyně.

  Naším cílem je podpořit vás v této klíčové fázi rodičovství, poskytnout vám důvěru v samu sebe a znalosti pro zvládnutí kojení bez problému.

  Program má 18 kapitol a 40 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Ještě předtím, než začnete kojit: příprava na kojení ještě před porodem, včetně řešení neobvyklých tvarů bradavek, antenatální odstříkávání kolostra a kdy se po porodu spustí mléko. Klíčové kroky pro úspěšný start kojení: bonding a správné přisátí.
  • Proč kojit a výhody mateřského mléka: benefity kojení pro dítě i matku a jeho vliv na imunitu, psychiku a psychomotorický vývoj dítěte. Jak se mění složení mateřského mléka a jeho srovnání s umělými mléky
  • Jak správně kojit a vhodná kojící poloha: důležitost kvalitního přisátí a porozumění fungování prsou. Představení nejoblíbenějších kojících poloh včetně polohy vleže a jak kojit novorozence, aby nepolykal vzduch. Ukážeme, jak nechat dítě snadno odříhnout.
  • Jak často kojit aneb co je ještě normální: doporučená frekvence kojení novorozence a jak se kojení mění s věkem dítěte. Je v pořádku kojit každé 2 až 3 hodiny? Nebo i kojení co půl hodiny? Dále zjistíte, zda je dítě třeba na kojení budit a jak kojit v noci.
  • Kojení při zdravotních problémech matky: komplexní informace o kojení v různých zdravotních situacích matky. Můžu kojit když mám průjem, když jsem nachlazená nebo mám teplotu? S jakými léky je kojení možné a kdy lze kojit s antibiotiky.
  • Jak řešit bojkot kojení a jak a kdy odstavit dítě: příčiny a řešení pro bojkot kojení a jak identifikovat a řešit možné příčiny bojkotu. Jak a kdy ukončit kojení a rady pro postupné odstavení dítěte.
  • Výběr vhodných kojících pomůcek a spolupráce s laktační poradkyní: přehled pomůcek pro kojení jako formovače bradavek, kojící kloboučky, chrániče bradavek, odsávačky mléka, dudlíky nebo kojící polštář. Jak tyto pomůcky vybrat a správně je používat a také proč zvolit služby laktačního poradenství.
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu
 • Začínáme společně u stolu

  Naučte se bez stresu budovat zdravé jídelní návyky a posílit rodinné vazby. Zjistěte, jak odstranit rušivé vlivy u jídla, jak vytvořit stravovací rituály, ale také...

  Naučte se bez stresu budovat zdravé jídelní návyky a posílit rodinné vazby. Zjistěte, jak odstranit rušivé vlivy u jídla, jak vytvořit stravovací rituály, ale také jak řešit nevhodné chování dítěte. Proměňte stolování celé rodiny k lepšímu.

  249 Kč

  Cílem jídla není jen příjem živin, ale také budování zdravých jídelních návyků, sociálních interakcí a rodinných vazeb. Tento program vám pomůže vytvořit zdravý a funkční režim při jídle, který minimalizuje rušivé vlivy, jako jsou například televize či tablet. Naučíte se, jak efektivně komunikovat s dítětem o tom, co a kdy bude jíst, a zjistíte, proč je důležité společné rodinné stravování. Vysvětlíme vám, jak s dítětem efektivně komunikovat o jídle a pochopíte i psychologický dopad společného stravování na jeho vývoj. Program nabízí také návody pro minimalizaci času stráveného u obrazovky a vysvětluje, jak obrazovky i další formy rozptylování ovlivňují dovednost a motivaci jíst a jaký mají vliv na společnou interakci u stolu. Součástí programu jsou i praktické rady pro nejčastější formy nevhodného chování dětí při jídle a tipy na vytvoření příjemné atmosféry u rodinného stolu. Přidejte se k tomuto programu a objevte radost ze společného a přítomného stolování!

  Program má 7 kapitol a 19 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Vytvoření pozitivní atmosféry u stolu: jak minimalizovat rušivé vlivy, efektivně s dítětem komunikovat a zvládat odpor při zavádění nových potravin či návyků.
  • Modelace chování a komunikace u stolu: jak být při jídle dítěti vzorem a jak společně efektivně komunikovat a podpořit tak zdravé stravovací návyky a emoční pohodu dítěte.
  • Hra s jídlem: objevte způsoby, jak zapojit hru do jídla a podpořit tak pozitivní vztah dítěte k jídlu, rozvíjet jeho smysly a zlepšit i jemnou motoriku.
  • Řešení frustrace: techniky pro zvládnutí frustrace u dětí i rodičů, rady jak poskytovat dítěti emocionální podporu během jídla a tipy jak přizpůsobit reakce na jeho potřeby.
  • Nastavování hranic a využití rituálů: jak vytvořit strukturu a pravidla, která dětem pomohou pochopit důležitost společného stolování.
  • Jak zvládnout nežádoucí chování u stolu: zvládněte problémové chování dítěte u stolu s klidem a zamezte tak negativnímu vlivu na jeho stravovací návyky a rodinnou pohodu.
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu
 • Začínáme s pevnou stravou

  Přechod na pevnou stravu je zásadní milník. Dítě se setkává s novými chutěmi, strukturami a konečně se zapojuje do rodinného stravování. Program nabízí komplexní informace...

  Přechod na pevnou stravu je zásadní milník. Dítě se setkává s novými chutěmi, strukturami a konečně se zapojuje do rodinného stravování. Program nabízí komplexní informace o zavádění pevné stravy pro hladký přechod na běžné stravování pro děti do 1 roku.

  349 Kč

  Program Začínáme s pevnou stravou pokrývá všechny aspekty od rozpoznání signálů připravenosti dítěte k přechodu na pevnou stravu až po pochopení načasování a způsobu zavádění pevné stravy. Dozvíte se, kdy začít, kdy je vhodné ještě počkat a jak postupovat, pokud vám pediatr doporučí začít dříve. Bezpečnost je nejdůležitější, a proto vám poskytneme základní pokyny pro bezpečné zavádění pevné stravy, včetně výhod a rizik různých metod, a pomůžeme vám vybrat ten nejlepší přístup nejen pro vaše dítě, ale i pro celou rodinu.

  Zjistěte, jak připravovat první jídla, jaké potraviny zavádět jako první a jak zvládat každodenní režim krmení při postupném navyšování porcí. Program se zabývá také zásadním tématem prevence potravinových alergií a bezpečného zavádění potenciálních alergenů. Navíc vám osvětlíme výhody a nevýhody dětských kupovaných příkrmů a umožníme vám dělat informovaná rozhodnutí. Připojte se k nám a nechte si v tomto významném milníku poradit odbornými radami s praktickými tipy a vychytávkami i pro případy, kdy vše nejde přesně podle plánu.

  Program má 8 kapitol a 41 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Rozpoznání připravenosti na pevnou stravu: naučíte se rozpoznat znaky, že je vaše dítě připraveno začít s pevnou stravou.
  • Bezpečné metody zavádění příkrmů: různé metody zavádění pevné stravy. Vysvětlíme vám jejich výhody při správně provedené technice, ale i jejich rizika tak, abyste mohli vybrat nejvhodnější přístup pro vás.
  • Zvládání potravinových alergií: zásadní poznatky o tom, jak a kdy bezpečně zavádět alergenní potraviny do jídelníčku dítěte, abyste minimalizovali riziko vzniku potravinových alergií.
  • Techniky krmení a postup v texturách: osvojíte si techniku krmení lžičkou a zásady odstavování řízeného dítětem (BLW). Dozvíte se, jak podpořit dítě v poznávání různých textur, od jemných pyré až po běžnou rodinnou stravu.
  • Důležitost mléka v jídelníčku dítěte při zavádění pevné stravy: jak zajistit dítěti optimální výživu vyváženým příjmem mléka v kombinaci s pevnou stravou. Jakou roli v jídelníčku dítěte mléko hraje a rizika spojená s příliš brzkým odstavením.
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu
 • Začínáme se stravováním batolat

  Jak vaše dítě roste, vyvíjejí se i jeho stravovací potřeby. Tento program nabízí komplexní informace o výživě dětí od 1 do 3 let. Zajistěte vyvážený...

  Jak vaše dítě roste, vyvíjejí se i jeho stravovací potřeby. Tento program nabízí komplexní informace o výživě dětí od 1 do 3 let. Zajistěte vyvážený jídelníček, který bude vyhovovat jak vašemu dítěti, tak i celé rodině.

  249 Kč

  Program Začínáme se stravováním batolat poskytuje důležité informace o odstavení od mléka, problematice nočního krmení i jak zvládnout fázi vybíravého jedlíka, která je přirozenou součástí dětského vývoje. Představíme vám praktické strategie, které zajistí, aby vaše dítě dostávalo vyváženou stravu bohatou na základní živiny, které v těchto letech potřebuje.

  Dozvíte se, jakým potravinám se vyhnout a proč, včetně rizik týkajících se soli, cukru a sladidel, a získáte odborné rady ohledně role doplňků stravy jako rybí tuk, železo či vitamín D. Zabýváme se rozvojem stravovacích dovedností, od zvládnutí používání příborů až po přechod na pravidelnou rodinnou stravu. Prostřednictvím praktických rad a podpůrných strategií vám pomůžeme vytvořit u vašeho dítěte pozitivní vztah k jídlu a položit tak základy zdravých stravovacích návyků, které vydrží po celý život.

  Program má 14 kapitol a 33 podkapitol, přístup si i s pravidelnými aktualizacemi kupujete na 12 měsíců.

  Co se v programu dozvíte

  • Odstavení od mléka: pokyny pro odstavení dítěte od mléka a zavedení vyvážené pevné stravy přizpůsobené výživovým potřebám batolat.
  • Jak by měl vypadat jídelníček batolete: pohled na stanovení vhodné velikosti porcí, zajištění toho, aby každé jídlo obsahovalo dostatek živin a podpořilo růst a vývoj dítěte.
  • Zapojení do rodinné stravy: strategie pro plynulý přechod batolete na pravidelnou rodinnou stravu a samostatné jezení.
  • Zvládnutí vybíravého stravování: techniky pro zvládnutí fáze vybíravého jedlíka, prevence strachu z nového jídla a podpora otevřenosti vůči zkoušení nových potravin a chutí.
  • Vytváření zdravého vztahu k jídlu: tipy, jak vytvořit pozitivní stravovací návyky již v raném věku a jak řešit nevhodné chování u stolu jako pláč nebo odbíhání. 
  • A další zajímavé informace!
  Více o tomto programu

Jak balíček vypadá?

V mobilu i na počítači, vždy po ruce

Pro spuštění programů si vytvoříte svůj účet, ve kterém najdete všechny vaše zakoupené programy a balíčky. Jednoduše budete moci sledovat svůj postup v programech, který se automaticky ukládá, a vše vám bude snadno fungovat na počítači i v telefonu. 

Chcete si programy nejdřív vyzkoušet? Pro každý z nich máte možnost projít si část zdarma.

Více o fungování programu

Co o programech říkají rodiče a odborníci?

  Moc děkuju za skvělé informace. Je pravda, že se možná upínáme na některé věci úplně zbytečně. :-)) Určitě zkusíme to párování, to by mohlo klapnout. Když se snažíme dát rovnou něco nového, je to Patíka totální konec světa. Moc děkuju! Kačka

  Chtěla bych Vám moc poděkovat za spoustu cenných informací a konkrétních tipů, jak se posunout v oblasti stravy těchto dětí (syn 5,5 roku, omezený jídelníček). Musím říct, že po shlédnutí webináře cítím úlevu, že v tom nejsme sami a že ta cesta ke zlepšení stravy tady prostě je a také, že těch jídel vlastně nejí úplně málo, ikdyž oproti "normálu" to velmi málo je. Také jsem prošla online kurzem Školy papání, ale tady cítím velkou podporu, že když je dítě s PAS, tak některé věci nefungují, nebo nefungují hned a to je velká podpora. Děkuji.

  Profesionální a zároveň lidský přístup.

  Skvělý obsah, vše jednoduše vysvětlené. Oceňuji obzvlášť trefné příklady, několikrát jsme se s manželem upřímně zasmáli. Moc děkujeme.

  Velice tímto děkujeme za úžasnou péči. Mgr. Ludvíčková je opravdu skvělá terapeutka i člověk. Všem doporučujeme všemi deseti. Každé dítě a problém řešen komplexně, nápady na doplnění jídelníčku u dcery nám během chvíle pomohly navýšit váhu, s kterou dcera dlouhodobě bojuje, kvůli svému postižení.

Autoři programů

Získejte programy za zvýhodněnou cenu

Hodnota všech programů v balíčku: 2093 Kč

Zvýhodněná cena balíčku:

1649 Kč

KOUPIT

Máte dotazy k tomuto balíčku?

Zde jsou vaše nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď? Máme jich pro vás mnohem více na stránce:

Otázky a odpovědi
 • Co když v Programech nenajdu odpovědi na moje otázky?

  Pokud v Programu nenaleznete odpověď na vaši otázku, máte možnost se zeptat přímo našich odborníků prostřednictvím Q&A sekce na konci každého programu.

 • Pro jak staré děti jsou programy v balíčku vhodné?

  Online programy Školy papání jsou aktuálně vhodné pro děti od narození do tří let. Další věkové kategorie budeme přidávat postupně. Naším cílem je pokrýt informace pro všechny věkové kategorie dětí.

 • Jakou formou jsou programy vedené?

  Online programy si procházíte sami podle svých časových možností online. V programech najdete množství zajímavých a důležitých informací a návodů, dále doprovodné fotografie, které oceníte hlavně u výběru pomůcek, a také videa, která vám zásadní informace a postupy ještě lépe představí.

 • Nevím, jaký Program je pro mě vhodný.

  Ozvěte se nám na e-mail a my vám s výběrem správného Programu nebo balíčku rádi pomůžeme.

 • Jak dlouho po zakoupení budu mít k Programům přístup?

  Nemusíte se bát, že nebudete mít dostatek času na absolvování Programu. Máte k němu přístup na celý rok a doprovodné podklady a informační karty si můžete uložit nebo vytisknout.