Příjem potravy u dětí s PAS

Stravování dětí s PAS může být složité a náročné a to nejen pro děti samotné, ale i pro jejich celou rodinu. Proto jsme připravili tento seminář, který vám pomůže rozumět výzvám spojeným s příjmem potravy u dětí s PAS a představí praktické způsoby, jak dosáhnout zlepšení stravovacích návyků vašeho dítěte. Během tohoto semináře se zaměříme na to, jak si stanovit realistické cíle a jak sestavit vyvážený jídelníček, i když je repertoár jídel dítěte velmi omezený.

Cena: 350 Kč

Chlapec odmítá sníst nabízené sousto brokolice

Co se v semináři dozvíte?

 • Proč vaše dítě nechce nebo nedokáže dobře jíst. Jaký vliv má vývoj a schopnost učení na chování u stolu.
 • Jak zvládnout úzkost a stres u rodinného stolu. A jak tyto emoce ovlivňují vás i vaše dítě.
 • Jakým způsobem nastavit základní pravidla u stolu. Co a jak dětem k jídlu nabízet na základě jejich dovedností a preferencí.
 • Způsoby, kterými lze dovednosti spojené s jídlem trénovat. Tedy vztah k jídlu, dovednost pití, žvýkání nebo samostatného jezení.
 • A další!
Jitká Ludvíčková přednáší online seminář o výživě dětí
Maminka s miminkem se vzdělává online

Jak seminář probíhá?

Seminář probíhá živě na online platformě. Trvá 90 minut, z toho je 60 minut věnováno teorii a 30 minut vašim otázkám. Počet účastníků je omezen tak, aby bylo možné věnovat dostatek času celé problematice a především vašim otázkám. Po skončení semináře dostanete přístup k záznamu na dobu 2 týdnů.

Co o seminářích říkají rodiče

  Profesionální a zároveň lidský přístup.

  Skvělý obsah, vše jednoduše vysvětlené. Oceňuji obzvlášť trefné příklady, několikrát jsme se s manželem upřímně zasmáli. Moc děkujeme.

  Velice tímto děkujeme za úžasnou péči. Mgr. Ludvíčková je opravdu skvělá terapeutka i člověk. Všem doporučujeme všemi deseti. Každé dítě a problém řešen komplexně, nápady na doplnění jídelníčku u dcery nám během chvíle pomohly navýšit váhu, s kterou dcera dlouhodobě bojuje, kvůli svému postižení.

Přihlašte se na seminář už nyní

Počet míst i termínů je omezený

Cena: 350 Kč

Přihlásit se

Máte dotazy k tomuto programu?

Zde jsou vaše nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď? Máme jich pro vás mnohem více na stránce:

Otázky a odpovědi
 • Jakou formou semináře probíhají?

  Semináře probíhají prostřednictvím online platformy.

 • Můžu se v rámci semináře na něco zeptat?

  Ano, v rámci semináře je prostor věnován i otázkám. Pokud však chcete řešit konkrétní problém, doporučujeme se objednat na jednorázovou konzultaci, kde budeme mít více času váš problém detailně probrat.

 • Jak se do semináře přihlásím?

  Pro přihlášení do semináře využijte náš rezervační systém, kde si zarezervujete místo a provedete platbu. V den konání semináře vám přijde do e-mailu odkaz na online platformu, kam se v čase začátku jednoduše přihlásíte kliknutím na odkaz.

 • Jaké jsou způsoby platby za semináře?

  Za semináře můžete platit při přihlášení na seminář platební kartou, nebo vám můžeme vystavit fakturu. Dále je možné platit prostřednictvím benefitního programu Benefit Plus. Pokud chcete využít benefity, kontaktujte nás na e-mailu. Upozorňujeme, že faktura musí být uhrazena před konáním semináře.

 • Co když se na poslední chvíli nemohu zúčastnit?

  V případě, že se nemůžete zúčastnit, nevadí. Po skončení semináře dostanete přístup k záznamu na dobu 2 týdnů.