For professionals

Seminars, workshops and consultations

The Papani School provides seminars, workshops and consultations for the professional public.

If you want to further your education in the areas of baby food and nutrition, take a look at our range of courses and seminars or our blog articles. If you are interested in receiving the School of Papan School leaflets for your practice, please contact us by email.

The papani school uses an evidence-based approach so that the methods taught are based on current scientific knowledge.

Mgr. Jitka Ludvíčková přednáší na konferenci problematiky s příjmem potravy u dětí

What the experts say about us

  Ze semináře jsem nadšená, zejména ze sympatické a milé školitelky, která podává srozumitelnou formou zajímavé informace a tipy. Děkuji za příjemný vzdělávací den!

  Jsem velice nadšená, že tato metoda vůbec existuje. Což jsem v minulosti vůbec netušila. Seminář se mi moc líbil, je skvělé vidět někoho, kdo je nadšený do své práce a je velice kreativní. Seminář mi hodně rozšířil obzory.

  Seminář mi byl doporučen na stáži a výborně doplňuje systém terapie orální pozice. Velmi dobře zpracované téma, se kterým se v praxi denně setkávám.

  Mockrát děkuji za seminář, jsem vděčná za to, že jsem mohla načerpat novou inspiraci a poznat RESPEKTUJÍCÍ a ZÁBAVNÝ přístup, který pomáhá dětem si efektivně vytvořit kladný vztah k jídlu. Těším se na případnou spolupráci!

  Jsem za tento seminář velmi ráda, krásně seznámil komplexnost a složitost. Klidně bych uvítala i pokračování :) Děkuji!

  K Jitce posílám pacienty již nějakou dobu a vždy jsou hodně spokojení. Kurz je opravdu povedený návod na rozšíření jídelníčku dětí. Velmi doporučuji!

  Je to skvělé a mám radost, že to děláte. Léta téma řeším, hledala jsem informace všemožně a i našla, ale nikde takto uceleně a profi, nebo často s příměsí neodbornosti nebo mezer. U vás vše pohromadě, logicky a metodicky funkční. Děkuji.

  Mockrát děkuji za seminář, jsem vděčná za to, že jsem mohla načerpat novou inspiraci a poznat RESPEKTUJÍCÍ a ZÁBAVNÝ přístup, který pomáhá dětem si efektivně vytvořit kladný vztah k jídlu. Těším se na případnou spolupráci!

  Mockrát děkuji za ucelené přehledné předání informací v takto krátkém časovém úseku, seminář byl pro mě velmi přínosný a inspirativní.

  Jsem za tento seminář velmi ráda, krásně seznámil komplexnost a složitost. Klidně bych uvítala i pokračování :) Děkuji!

You've seen us: the pap school at professional conferences

10. kongres Pediatrie pro praxi

Na ostravském jubilejním 10. kongresu Pediatrie pro praxi jsem měla možnost představit odborníkům Školu papání a její poslání. Moje prezentace na téma: "Neinvazivní techniky diagnostiky a terapeutické možnosti u dětí s poruchou příjmu potravy v raném věku" měla za cíl představit právě pediatrům s čím se děti mohou potýkat.

Konference: Dětská obezita v kontextu poruch příjmu potravy

V prosinci 2023 se v Praze konala konference věnující se tématu dětské obezity a jejími následky. Program zajišťovala Společnost pro výživu, která sdružuje nezávislé odborníky na výživu a potravinářství. A přestože se obvykle věnuji poruchám příjmu potravy u dětí ze stran neprospívání, příprava na konferenci mě přivedla k zajímavému zjištění: mnoho dětí s obezitou zažívá zvláštní paradox. Přestože mají často omezenou stravu, i tak mají tendenci konzumovat velké množství svých oblíbených potravin. Tedy jedná se o zcela identický problém jako u dětí, které neprospívají. Tento zajímavý poznatek se stal základem mé prezentace, která se zabývala neinvazivními terapeutickými přístupy k léčbě poruch příjmu potravy u dětí.

Are you interested in the professional events of the School of Papania?

Stay in touch with us.