top of page

Ceník

Online progam

2 200,- Kč

Video kurz 33 epizod

Konzultace

600,- Kč/1 200,- Kč

25 minut/ 55 minut

Komplexní vyšetření

3 800,- Kč

90 minut

Individuální terapie

50 minut

1 200,- Kč

1 000,- Kč při koupi balíčku 5ti terapií

Skupinová terapie

50 minut

850,- Kč

700,- Kč při koupi balíčku 5ti terapií

Intenzivní program

7 500,- Kč

4 hodiny/pět dní

Domácí návštěva

50 minut

2 000,- Kč

+ doprava*

Odborná stáž

1 000,- Kč

1 den

* Domácí návštěva je nabízena na území Prahy a Středočeského kraje, cestovné je v cenovém rozmezí 200 - 1 000 Kč. Službu lze domluvit individuálně i pro další regiony.

Storno podmínky

Zrušíte-li domluvený termín v době do 24 hodin před začátkem konzultace, individuální terapie, domácí návštěvy, činí storno poplatek 0 % ze sjednané ceny. Zrušíte-li domluvený termín méně než 24 hodin před začátkem konzultace, individuální terapie, domácí návštěvy, nebo se na termín nedostavíte, jste povinni uhradit storno poplatek ve výši 100 % sjednané ceny konzultace, individuální terapie, domácí návštěvy.

 

Zrušíte-li domluvený termín v době do 72 hodin (3 dny) před začátkem Komplexního vyšetření činí storno poplatek 100,- Kč (poplatek za zpracování platby). Zrušíte-li domluvený termín méně než 72 hodin (3 dny) před začátkem Komplexního vyšetření, nebo se na termín nedostavíte, jste povinni uhradit storno poplatek ve výši 100 % sjednané ceny Komplexního vyšetření. V případě nedodání nutných podkladů k termínu (3x dotazník, 1x jídelníček a 1x video záznam) se termín automaticky přesouvá na první volný termín Komplexního vyšetřením v rezervačním systému a zároveň je účtován manipulační poplatek ve výši 1000,- Kč. V případě že změníte termín Komplexního vyšetření méně než 72 hodin (3 dny) je účtován manipulační poplatek ve výši 1000,- Kč. 

 

Zrušíte-li domluvený termín v době do 14 dní před začátkem Intenzivního programu Školy papání činí storno poplatek 0 % ze sjednané ceny. Zrušíte-li domluvený termín méně než 14 dní před začátkem Intenzivního programu Školy papání nebo se na termín nedostavíte, jste povinni uhradit storno poplatek ve výši 100 % sjednané ceny Intenzivního programu Školy papání. Při absenci na jednotlivých datech konání programu jsou podmínky: 1 den absence – klient nemá nárok na kompenzaci; 2 a více dní absence – klient má nárok na převedení peněz na kredit v případě absence z důvodu nemoci, který může uplatnit v rámci služeb Školy papání, a to v lhůtě nejdéle 3 kalendářní měsíce od data absence. Tento nárok je platný pouze na základě předložení originálního potvrzení od ošetřujícího lékaře a to nejdéle 14 po absenci.

Zrušíte-li domluvený termín v době do 72 hodin (3 dny) před začátkem Skupinové terapie, činí storno poplatek 0% ze sjednané ceny. Zrušíte-li domluvený termín méně než 72 hodin (3 dny) před začátkem Skupinové terapie, nebo se na termín nedostavíte, jste povinni uhradit storno poplatek ve výši 100% ceny Skupinové terapie. Klient má nárok na převedení peněz na kredit v případě absence z důvodu nemoci, který může uplatnit v rámci služeb Školy papání, a to v lhůtě nejdéle 3 kalendářní měsíce od data absence. Tento nárok je platný pouze na základě předložení originálního potvrzení od ošetřujícího lékaře a to nejdéle 14 dní po absenci.

V případě špatného online připojení ze strany klienta při vyšetření/konzultaci bude účtován poplatek 25 % ze sjednané ceny a domluven náhradní termín online vyšetření/konzultace.

bottom of page