Programy Školy papání

Online

V online programech Školy papání najdete návody, informace i řešení problémů stravování dětí. Od přípravy na miminko a kojení až po přechod na pevnou stravu a společné rodinné stravování. Na vývoji programů se podíleli přední odborníci na stravování a vývoj dětí.

Programy je možné zakoupit samostatně nebo ve zvýhodněném balíčku podle toho, v jakém období papání se zrovna nacházíte.

U každého programu máte po ukončení předprodeje jednu ukázkovou kapitolu ZDARMA.

Malé dítě se samo krmí lžičkou s pyré

Balíčky programů

Tématické balíčky online programů za zvýhodněnou cenu

Odborníky sestavené balíčky programů vám krok za krokem přinášejí všechny klíčové informace týkající se zvoleného tematického okruhu. Vyberte si balíček podle vašeho zájmu a objevte vše potřebné bez nutnosti nákupu jednotlivých programů.

Online programy Školy papání

Jednotlivé online programy

Každý program poskytuje komplexní a ověřené informace pro každou fázi stravování vašeho dítěte, od těhotenství a kojení až po společné stolování. Programy jsou navrženy tak, aby samostatně pokryly všechny důležité aspekty daného tématu a každý z nich je pečlivě sestaven a pravidelně aktualizován odborníky v oboru.

Kategorie Programů

Co o programech říkají rodiče a odborníci?

  Moc děkuju za skvělé informace. Je pravda, že se možná upínáme na některé věci úplně zbytečně. :-)) Určitě zkusíme to párování, to by mohlo klapnout. Když se snažíme dát rovnou něco nového, je to Patíka totální konec světa. Moc děkuju! Kačka

  Chtěla bych Vám moc poděkovat za spoustu cenných informací a konkrétních tipů, jak se posunout v oblasti stravy těchto dětí (syn 5,5 roku, omezený jídelníček). Musím říct, že po shlédnutí webináře cítím úlevu, že v tom nejsme sami a že ta cesta ke zlepšení stravy tady prostě je a také, že těch jídel vlastně nejí úplně málo, ikdyž oproti "normálu" to velmi málo je. Také jsem prošla online kurzem Školy papání, ale tady cítím velkou podporu, že když je dítě s PAS, tak některé věci nefungují, nebo nefungují hned a to je velká podpora. Děkuji.

  Profesionální a zároveň lidský přístup.

  Skvělý obsah, vše jednoduše vysvětlené. Oceňuji obzvlášť trefné příklady, několikrát jsme se s manželem upřímně zasmáli. Moc děkujeme.

  Velice tímto děkujeme za úžasnou péči. Mgr. Ludvíčková je opravdu skvělá terapeutka i člověk. Všem doporučujeme všemi deseti. Každé dítě a problém řešen komplexně, nápady na doplnění jídelníčku u dcery nám během chvíle pomohly navýšit váhu, s kterou dcera dlouhodobě bojuje, kvůli svému postižení.

Máte dotazy k našim programům?

Zde jsou vaše nejčastější otázky.

Nenašli jste odpověď? Máme jich pro vás mnohem více na stránce:

Otázky a odpovědi
 • Nevím, jaká služba je pro mě vhodná.

  Ozvěte se nám na e-mail a my vám s výběrem správného Programu nebo semináře rádi pomůžeme.

 • Co když nenajdu odpovědi na moje otázky?

  Pokud v Programu nenaleznete odpověď na vaši otázku, máte možnost se zeptat přímo našich odborníků prostřednictvím Q&A sekce na konci každého programu. V rámci seminářů je pak otázkám věnován celý Q&A blok.

 • Pro jak staré děti jsou programy a semináře vhodné?

  Online programy Školy papání jsou aktuálně vhodné pro děti od narození do tří let. Další věkové kategorie budeme přidávat postupně. U seminářů je případné věkové omezení uvedené v jejich popisu.

 • Jaké způsoby platby můžu využít?

  Za Online Programy a semináře můžete platit platební kartou, prostřednictvím benefitního programu Benefit Plus nebo vám můžeme vystavit fakturu. Pokud budete chtít využít benefity nebo vystavit fakturu, kontaktujte nás na e-mailu. Služba vám bude k dispozici po uhrazení faktury.

Prohlédněte si i online semináře

Řešíte konkrétní problém?

V seminářích vás odborník online krok za krokem provede danou problematikou. Představíme vám nejen důležitý teoretický základ, ale dostatek prostoru je věnován hlavně vašim otázkám. Důraz klademe na osobní přístup, semináře proto probíhají v malých skupinách účastníků.

  Jídlo ve školce

  Stravování dětí ve školním zařízením může být zlomové, ať už v pozitivním nebo i negativním smyslu. Nastavení stravování malých nejedlíků je vždy primárně o domluvě...

  3 Děti obědvají ve školce jídlo z misek

  Hra s jídlem jako součást denní rutiny

  Hra je důležitým prvkem v procesu vývoje dětí, a to hned z mnoha důvodů. Jedním z nejdůležitějších je pomoc a vedení k objevování a rozvíjení...

  Maminka a dítě si hrají se zeleninou

  Příjem potravy u dětí s PAS

  Stravování dětí s PAS může být složité a náročné a to nejen pro děti samotné, ale i pro jejich celou rodinu. Proto jsme připravili tento...

  Chlapec odmítá sníst nabízené sousto brokolice